Květen 2013

BuddyPoke-já

26. května 2013 v 9:50 | Luka-Rukia |  BuddyPoke-Ostatní
Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že v aplikaci BuddyPoke udělám sebe, ne "Luku-Rukiu"... Většina lidí tam má sebe, tak jak by chtěli vypadat... pár lidí se tam udělá tak... jak vypadá... Ale nejvíc lidí tam má svoji virtuální podobu... tak jak jsem to vždy měla já. Nebojte, mé "virtuální BuddyPoke já" tu pořád bude... i obrázky Lilit BuddyPoke tu budou... Lilit, co kdyby jsi mi napsala jaké "nálady" chceš a já ti je nahrála na blog? pak by jsi je mohla přidávat do článků :)... Ale vraťmě se k tématu:... Jen jsem chtěla říct, že tu někdy najdete i "Elišku" (nenávidím své jméno Zamračený)... Už dost psaní! Představuji Vám sebe!!! (WHAT???)

Vaše Eli.. lepší je Luka-Rukia
* ráda Vás poznávám ^^ *

Chjo :´(

25. května 2013 v 10:40 | Luka-Rukia |  Oznámení
Chápu že bych mohla víc přidávat. Chápu že nemám profesionální články. Ale nechápu to, že když NĚKDO po dlouhé době (aspoň 3 měsíce) přidá na blog, tak HNED mu někdo napíše komentář!!! Hele, já a Lilit se snažíme udělat zajímavý, krásný... a prostě populární blog a nikdo sem nenapíše NIC!!! možná to tak nevypadá, ale i já mám školu! Musím se taky učit. Nemůžu jen přidávat na blog. Pozastavení dělat nebudu, jelikož bych ani nevěděla na jak dlouho. Tenhle článek by Vám (zajímavé psat "vám" i když sem nikdo nechodí) měl ukázat, že se snažíme přidávat, ale máme i jiné povinosti (teda aspoň já, ale řekla bych že Lilit taky). Říká se, že když budeš psát komenty, tak se tvoje návštěvnost zvýší... Já komentuji pořád a nic? fakt zajímavé...
Chtěla bych poděkovat Adeláč (která patří mezi ty, co sem chodí), Clawdeen (která sem někdy taky zavítá), mé sestře (která komentuje schválně jen Lilitiny články :"D) a drahé Lilit, která má trpělivost sem přidvat, i když na náš blog chodí asi 2 nebo 3 lidi :"D... Děkuji Vám MOC.
PS: Jak jste pochopili tenhle článek?
Vaše Luka-Rukia

BuddyPoke-soutěž

24. května 2013 v 20:04 | Luka-Rukia |  BuddyPoke-Ostatní
Tááákže... Má BuddyPoke podoba "trochu" zešílela... chce vypadat jinak. I když u ní to není nic nového, tak je to velmi výjmečné... protože ji navrhnete VY :"D. Prostě navrhnete (nakreslete a vyfoťte, udělejte v nějakém programu a nebo jinak vytvořte) a pošlete mi výsledek na e-mail-Luka-Rukia@seznam.cz. Poté dám na blog anketu a návštěvníci už něco vyberou :"D. Ceny jsou překvapení.
Výsledek by měl být velmi výjmečný a šílený (dělějte ji spíš naladěnou na léto) klidně může být opálená, mít plavky... je to jen na Vás a Vaší fantazii :"D. Jen tak ukázka že Luka má opravdu bláznivý styl:
Tááák jaké oblečení a barvy na vlasy, líčidla... apod. nese v těch taškách? To je JEN opakuji na Vás a Vaší fantazii.
Vaše Luka-Rukia
PS: byla jsem v Holandsku takže mám hodně co dodělávat učení ale až ostatní doženu, tak přidám ten fotopříběh...

tohle je pro Adeláč-bluttershy

5. května 2013 v 10:14
tohle je tvoje výhra skopíruj jen ty a dej to na svuj blog Vaše Lilit.