Březen 2014

Venus-I♥ Fashion

19. března 2014 v 15:38 | Luka-Rukia |  MH kolekce
TAKŽE. Lilit byla moc ráda, když jsem si nablog udělala čas, tak jsem se rozhodla udělat si ho zase. Určitě už víte o kolekci "I♥ Fashion" (pokud ne, tak KLIKNI) a já se rozhodla, že vám tu ukážu fotky Venus, které se nezávno oběvily na internetu.
Klikni na celý článek.

Jooo Luka je spět !!!

18. března 2014 v 11:30 | Lilit
Ahoj, ani si neviete predstavit ako som ráda, že je Luka spět.
A plus, že je na blogu úplne MEGA nádherný design.
Luko, za ten design ti patří moje oooooooooooobrovská poklona.... Nevinný.
A já sa chcem tiež ospravedlniť, za to že som bola tiež nejakú dobu neaktívna na tomto blogu. Bolo to z toho dôvodu, pretože som mala sople, hrdlo ma bolelo o sto sesť, ledva som chodila, a bolelo ma celé telo... no na priek tomu som do školy chodila, a to len na 2 hodiny, za deň lebo sa písali nejaké písomky a musela som aj ja. ale tak tie dve hodinky som to ako tak vydržala.
Ale teraz mi je síce horšie :-) a som doma chorá, ale to je jedno, pretože mám o veľa viac času sem dávať viac a viac článkov, za čo som mimoriadne šťastná.
Mimochodom, zajtra alebo možno aj dnes ssem pridám článok o Pullipkách... a mislím si že je veľmi zaujímaví (aspoň pro mě)
A chcem odkázať Luke že má krásnu želvičku.... Smějící se
No jediné čo mi radosť kazí j eot že som úplne chorá... je to na mě už 3 týždne.
No hrôza.
Mám každý deň lieky, som v postelim s notebookom a tabletom a na nich sa hrám :-)
Ale aspoň už niesom v škole...
Ale dosť o mojej chorobe. Neviem čo ešte viac povedať ale asi iba to že Sa s vami lúčim, užívajte zbytok zbytek dne, usmievajte sa a tešíme sa keď sa sem opět vrátite, Lúčí sa s vami určite aj Luka ale aj autorka tohto článku Lilit. :-)

Malekith a tak dále...

2. března 2014 v 0:00 | Luka-Rukia |  Malekith
Ahoj! Jak jsem slíbila, je přesně 0:00! :D
Asi čekáte na hlavní otázku: Proč jsem dlouho nepřidala na blog?
Protože jsem o prázdninách neměla čas. A popravdě ho nemám ani teď. Slíbila jsem, že si uklidím a vysaju, ale musela jsem vyměnít Malíkovi vodu a pak už jaksi nebyl čas. Ale hlavně to neříkejte sestře. Ta se naštěstí vrátí od babičky až zítra večer, takže to ještě stihnu. Pořád doufám, že v tom takzvaném měnění vody někdy získám cvik. A proč takzvaném? Protože se vlastně nejedná jen o vyměnění vody, ale i o takzvané odkalování. I když připočítáme odkalování, tak by výměna vody měla trvat 30-45 minut. Jak je teda možné, že mně to trvá někdy i víc jak 3 hodiny? NO, to je tak, když nemáte správné vybavení a ještě máte ruku v sádře (ke které se logicky nesmí dostat voda). SPRÁVNĚ by se k tomu měla totiž používat TLUSTÁ hadice, kýbl a odkalovací zvon. A co mám já? Mám starý divný kýbl a MALINKOU a TENOUČKOU hadičku, kterou se voda vysává min. 2h. A jak dělám to odkalování? VŠECHNY nečistoty musím vytírat toaletním papírem. To už by vyšel levněji ten odkalovací zvon. Jak jsem si ale vlastně zlomila tu ruku? No, to jsem byla o prázdninách bruslit a v ledě byla díra. A já do ní tak nějak najela. Jinak Malekith roste jako z vody (a když si to tak vezmeme, tak ona opravdu jakoby roste z vody, jelikož to je vodní živočich :D). Když nepočítám to měnění vody, tak je celkem nenáročný. Ne, že jemu by se to čištění akvárka nějak zamlouvalo. Dneska to bylo obzvlášť náročný. On totiž už dokáže vylízt i z přepravky, takže musel být chudák v hrnci. Ale oba jsme to zvládli a teď vám sem dám fotky s už krásně čistou vodou.

Pro fotky klikněte na celý článek.

Nový design

1. března 2014 v 20:27 | Luka-Rukia |  Designy
TAKŽE.
Ano, pokud sem ještě někdo chodí. tak spadl ze žildle. Doufám, že jste v pořádku a nezlomili jste si ruku jako já. Ano, mám ji zlomenou, ale o tom až v dalším článku (který jen tak mimochodem nechám přednastavit až na půlnoc). Teď se bavíme o novém záhlaví. Původně jsem sem chtěla dát jinou barvu, ale ta černá k tomuto blogu už tak nějak patří :D.
Myslím si, že se mi celkem povedl, ale ten předešlý se mi taky hodně líbil. A jaký byl teda důvod změny? No, byla jsem prostě na internetu a dívala se ne nějaké obrázky pullip panenek a najednou se objevil tenhle hrozně zajímavý. Popravdě jsem se na něj dlouho dívala a jen tak přemýšlela a pak mě napadlo, že by to mohl být design. S tím starým jsem ale byla spokojená, takže jsem tento obrázek nějak moc neupravovala a dala ho rovnou na to černý pozadí. Ale jaksi to nesedlo tak, jak jsem si představovala. Takže ikdyž jsem nechtěla být na počítači moc dlouho, tak se to dost protáhlo. Ale víte co mi je líto? Že jsem minulý design zapoměla vyfotit :( Tak na jeho památku vkládám aspoň obrázek:

No, a teď tento:
A aby někdo neřekl, že jsem něco ukradla, tak obrázek je z googlu a design jsem jako vždy udělala já :).
Vaše Luka-Rukia